Новорічні Історії з "околиць"

у 1897, спираючись на татову пораду, 8 річна дівчинка Вірджинія О'Хенлон написала короткого, проте виключно важливого для неї листа до редакції існуючої на тей час у Нью-Йорку газети The Sun. В цьому листі вона цікавилась виключно одним - чи існує Санта Клаус.
Редактор газети Френсіс П.Черч, не просто відповів дівчинці, а надрукував відповідь на головній сторінці таблоїду під назвою "А чи існує Санта Клаус?" З того часу ця стаття була передрукована найбільшу кількість разів за всі часи існування англомовних друкованих видань.
Сама ж Вірджинія стала вчителькою, та до кінця свого життя отримувала листи на цю тему від своїх прихильників.
і так, листи!
від Вірджинії:
"шановний пане редакторе, 
мені 8 років. Деякі мої друзі кажуть, що Санта Клауса не існує. А мій тато каже, що коли в Вашій газеті це підтвердять, то його і дійсно не існує. Прошу Вас, скажіть мені, будь ласка, чи існує насправді Санта Клаус?
Вірджинія О'Хенлон,
95-стріт 115В "
від редактора:
"дорога Вірджинія,
твої друзі помиляються. Їх ввели в оману ті, хто звикли в усьому сумніватись, а таких зараз дуже багато. Сьогодні люди вірять переважно в те, що бачать. Вони наївно думають, ніби у світі існує виключно те, про що вони знають напевне. Але будь-яка людина, люба Вірджинія, чи то дитина, чи то дорослий, насправді знають не так вже і багато. В нашому величезному Всесвіті людина ніби букашечка і знання людини так саме малі, коли порівнювати з усіма-усіма знаннями на Землі.
Так, Вірджиніє, Санта Клаус існує. Він існує так саме як існує Любов, Доброта та Дружба, які тебе оточують та роблять твоє життя гарним та радісним. Подумати тільки, яким смурним би став світ без Санта Клауса. Це уяви як би не стало маленьких Вірджиній. Зникла б віра в казки, зникли б вірші та книжки про кохання, які так нас підтримують в скрутну хвилину. І нам би залишалось радіти тільки тому, що можна побачити та чого торкнутись. Згас би тей непомітний вогник, яким діти наповнюють наш світ.
Як можна не вірити в Санта Клауса! Це все рівно, що не вірити в чарівних фей! Твій татко міг би замовити перевірку всіх димарів перед Різдвом аби знайти Санта Клауса, але навіть коли там нікого не знайдуть, ТО Й ЩО З ТОГО? Його ніхто не бачив, але це не значить, що його нема. Саме справжнє в цьому світі - це те, що не можна розгледіти нікому, ні дітям, ні дорослим. Ось ти коли-небудь зустрічала фей танцюючих на галявині? Не думаю. Але ж це не значить, що їх там нема. Ніхто не може навіть уявити, скільки див приховано навколо.
Можна зламати іграшку та подивитись що всередині, але ніхто не зможе розсунути завіси таємниці, за якою прихований світ магії, ні один силач на світі. Виключно віра в дива, багата уява, поезія, любов та романтика здатні трохи припідняти ту завісу, аби тихенько підгледіти та запамятати неймовірну красу та сяйво, що приховані за нею. Чи справжнє все це? Мила Вірджинія, на всьому білому світі тільки це і буде самим справжнім.
Нема Санта Клауса? Дяка небесам, він є і завжди буде! Навіть за тисячу років. Вірджинія, ні навіть, через багато-багато тисяч років він буде радувати дитячі серця! "

почерпнуто, інтерпретовано та перекладено з:
    https://en.wikipedia.org/wiki/Yes,_Virginia,_there_is_a_Santa_Claus?fbclid=IwAR1HDOOSn9a9kHG-zH4jWGctvktzbyBpomo6CpM8KJSSgVTGapk-dYo7kEo 

                                    

натхнення всім,

suburbeurope


                                                                 
           - сколько стоит этот молочный коктейль? 
           - 5 долларов.
           - в него что бурбон добавляют?

    
                                   
                                 
  Ваше коктейльное платье прибыло.  
                                                         НА ВЫХОД!


Зима подкралась заметно и раньше обычного. Не успели насладиться первым снегом, как внезапно пошел второй, за ним третий, лед, слякоть… и еще какие! В общем, стартовала неспешная подготовка к Новому Году. Заметили?

Ну что ж, душе угодно праздника, будет всем праздник!
Попытаемся выйти из спячки. Точнее вопреки всему категорически не желаем в нее погружаться. В городе сладкий ноябрь, декабрь... и это время не только уютных посиделок, но также горячих вечеринок.

В ресторане или дома, корпоратив или День Рождения, без повода и по причине – это не важно, главное – замечательная компания и Вы в новом платье!

   

А новья у нас предостаточно. Отшили свежих коктейльных платьев самых разных форм и расцветок:  для женщины вамп и Василисы Премудрой, для деловой дамы и папиной принцессы, для спортсменки и для летчицы. Простыми словами – для Женщины – такой разной и непостижимой ;)

                 

Отклонившись от привычного курса на урбан, кежуал и деловой стили, мы нарочно предались блеску истинного гламура в этот раз. Во-первых, вай нот? Если уж ломать стереотипы, так пускай нас и Вас не пугает этакий крен в сторону «кутюр». А во-вторых, мы умеем и любим веселые эксперименты над собой.

Наверное, каждой девушке хоть раз, но все-таки хочется почувствовать себя на месте самых изучаемых и почитаемых, на пьедестале личного триумфа… кхм… простите, то есть, под светом софитов и вспышек фотокамер? Говоря проще, то самое простое человеческое чувство - когда весь мир у Ваших ног. Скромный реверанс.

Благородного винного оттенка атласное платье с мягким глянцевым блеском как бы наполняет бокал Вашего тела…

           

Знакомо? Если нет, то попробуйте, марсала очень бодрит!... Мы о струящемся атласе коктейльного платья, естественно. В нем хочется кружиться и обязательно вприпрыжку, чтобы ощутить всю динамику.

    

Мы не гонимся бездумно за шиком и блеском, а предаемся гламуру исключительно в карикатурной форме. Ведь если и менять декорации, то по полной. То есть с полным понимаем карнавальности и скоротечности бала-маскарада со всей его мишурой и сценичностью.

Тут всем нам в помощь богатые фактуры и сложные оттенки: легкий серебристый глянец, кружево со всей его игрой теней, фиолетовый бархат, такой матовый и бесконечно глубокий. Плиссированные ткани относят к эпохе зарождения кинематографа в начале прошлого века. А бесконечные, но лаконичные драпировки, придя из античности, по-прежнему гнут свою благородную линию.

    

И запомните: есть просто девушки, а есть девушки в красном. На заметку ;)

А если вдруг Вам придет в голову чумовая идея надеть зеленое платье на новогоднюю вечеринку и соревноваться за звание первой леди с, простите, деревом, то есть такое платье! Зеленое.

   

Давайте наряжаться и радоваться, безудержно, как дети. Нужно хорошенько отдохнуть, сменить декорации, впитать в себя все тепло, пускай даже электрическое от гирлянд, чтобы потом с облегчением и радостью вернуться к привычным любимым делам и заботам, принять каждодневные волнения как проявление жизни, приступить к новым открытиям и только выполнимым задачам и миссиям. Вечеринки заканчиваются, гости расходятся, а воспоминания всегда с Вами.

                    

P.S. Так как отопительный сезон поднял градус не только в наших домах, но и кошельках, то цены на коктейльные платья у нас жаро-понижающие. Правда.
Заглядывайте на примерку и узнайте секрет бодрой зимней (не)спячки

 

 

от Ваших преданных

околиц

с пожеланиями тепла и любви ;)

Кошик